تعمیرات و ارتقاء کامپیوتر

وقتی صحبت از تعمیر کامپیوتر است، منظورمان در واقع برطرف کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم است.

قطعات سخت افزاری که در کامپیوتر به کار رفته است مثل درون کیس، قاب، مانیتور، کیبورد، موس و اسپیکر است. جمعی از کارشناسان مجرب تعمیرات کامپیوتر آماده پاسخگویی به سوالات کاربران در خصوص مشکلات رایانه و نحوه برطرف کردن آنها هستند. کافی است وارد سایت شده و پس از تماس، سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان به شما کمک می‌کنند تا مشکل برطرف گردد.

سرویس کامپیوتر

تعمیرات سیستم شامل تعمیر قطعات درون کیس و رفع مشکلات نرم افزاری است. دلیل عمده خرابی و نقص در سیستم کامپیوتر ضربه خوردن کامپیوتر، نوسان برق و کارکرد بالای دستگاه است.

این عوامل با تکرار و در مرور زمان باعث نقص در کامپیوتر می شود. بالا نیامدن ویندوز، روشن نشدن کامپیوتر، هنگ کردن سیستم، عدم نمایش تصاویر در مانیتور، بوت نشدن کامیپوتر یا لپ تاپ، یا برنامه خاصی را اجرا نمی کند، ماوس از کار می افتد یا سیستم مدام ریستارت می شود. همه از عوامل نیاز یک سیستم به تعمیر است و شما میتوانید سریعا برای رفع این مشکل با سرویس کامپیوترما تماس برقرار کنید. در چنین شرایطی می توانید از تیم پشتیبانی سرویس کامپیوتر ما به شکل آنلاین کمک بگیرید.

تعمیر کامپیوتر

از آن جایی که لپ تاپ و کامپیوتر سیستم های حساسی هستند و دارای قطعات مخصوص خود هستند، اگر شما هم نیاز به تعمیر کامپیوتر خود دارید، پیش از هر چیز باید از هرگونه آسیب فیزیکی نسبت به بدنه آن جلوگیری کنیم. همچنین در نصب موارد نرم افزاری هم باید حساسیت به خرج داده و هر فایلی را به راحتی و بدون بررسی در کامپیوتر نصب نکنید. چرا که باعث هنگی سیستم و ویروسی شدن قسمت نرم افزاری آن می شود. برای نصب این موارد می‌توانید با خدمات کامپیوتر معتبر برای تعمیرات کامپیوتر مشورت کنید یا فایل های اصلی را از سایت های معتبر برای نصب تهیه کنید.

تعمیراتی که متخصصان ما در مجموعه ارائه می‌دهند شامل مواردی مانند تعمیر مادربرد سیستم، تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر و لپ تاپ، تعویض کیبورد لپ تاپ، تعمیر پاور کامپیوتر و تعویض ال سی دی لپ تاپ و… است.


چاپ