خدمات اتوماسیون مالی و اداری

خدمات استقرار و راه اندازی :

استقرار و راه‌اندازي راهکارهای نرم افزاری با رويکرد مديريت پروژه از مهمترین مزیت های رقابتی شرکت کیهان رایانه و همچنین خدمات مهم و مورد نياز مشتريان می باشد. در راه‌اندازي و استقرار نرم‌افزارها، فرآيندهاي خاص سازمان مشتري، چگونگي انطباق آن با فرآيندهاي طراحي شده در نرم‌افزار با نیازهای سازمان مشتری، تسلط کاربران با امکانات نرم‌افزار ، چگونگی گردآوري و کنترل اطلاعات برای ورود به بانک‌های اطلاعاتی در نظر گرفته مي‌شود و پس از بروز رساني اطلاعات، به مشتری ارائه مي‌گردد. کارشناسان آموزش‌دیده و خبره تیم راه اندازی و استقرار شرکت کیهان رایانه ، با توجه به شاخص های دقیق تعیین شده در رویکرد پیاده سازی و استقرار، میزان رضایت شما را از راهکار مورد استفاده‌تان مشخص می نماید. تمرکز ویژه شرکت کیهان رایانه بر چرخه فرایند پیاده سازی و استقرار بهره‌وری شما را از محصولاتی که عرضه می‌کنیم به بالاترین حد ممکن می رساند. و با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.
شرکت کیهان رایانه با تهیه مجموعه‌ای مدون از رویه‌ها، فنون، ابزارها و مستنداتی که حاصل تجارب اجرایی موفق مدیران آن در سازمانهای مختلف می باشد و با مطالعه و بررسی مدل‌های موفق جهانی موفق گردیده است که برنامه ریزی دقیق و مدونی جهت اجرای فرایند استقرار و راه اندازی در سازمان مشتری را ارائه نماید.
ارائه خدمات از دیدگاه فعالیت:
  1. شناخت از سازمان مشتری و رویه و روالهای موجود
  2. پیشنهاد اجرای پروژه منطبق با نیازها و فرایندهای سازمان مشتری
  3. پیاده ‌سازی راهکار
  4. عملیاتی کردن راهکارهای اجرایی

خدمات عملیات پشتیبانی:

یکی از با اهمیت ترین دغدغه ها و نگرانی های مشتریان در هنگام بررسی و شناسایی راهکار مورد نظر خود در سازمان و انتخاب محصول، خدمات پس از فروش وپشتیبانی از راهکارهای پیاده سازی شده می باشد.
یک نکته اساسی و حائز اهمیت در ارائه سرویس های پشتیبانی در نظر گرفتن زمان ارائه خدمات می باشد. شرکت کیهان رایانه با در نظر گرفتن این مقوله، و درک کامل از زمان و ارائه خدمات به مشتریان خود، همواره در تلاش است خدماتی متمایز و جدید برای مشتریان به ارمغان آورد. از این رو تیم های متخصصی از کارشناسان برای این رفع اشکالات احتمالی به کار گرفته شده اند تا در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارایه خدمات بهینه نمایند.

طراحی فرآیندهای مهندسی مالی فعالیت ها:

یکی از عامل های موفقیت پیاده سازی مناسب نرم افزارهای ERP در سازمانهای متوسط و بزرگ، طراحی دقیق فرآیندهای مهندسی فعالیت ها می باشد.

بهره مندی از دانش نرم افزاری در کنار استفاده از تجارب و تخصص های حرفه ای صنایع مختلف باعث شکل گیری موفق عامل مذکور می گردد.

شرکت کیهان رایانه مفتخر با داشتن نیروهایی متخصص در این زمینه آمادگی خود را برای انجام پروژه های در این زمینه اعلام میدارد.

  • طراحی نظام های مالی
  • طراحی نظام های مهندسی فروش و بازاریابی
  • طراحی نظام های مهندسی تولید
  • و …
شرکت کیهان رایانه ارائه دهنده کلیه خدمات کامپیوتری ، الکترونیکی ، حفاظتی و تبلیغاتی
02833248008
قزوین نوروزیان

خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید تا جدیدترین اخبار را برایتان ارسال کنیم