درباره

برنامه ریزی خلاق مالی

برنامه ریزی خلاق مالی

برنامه ریزی مالی تعیین کننده مسیر دستیابی به اهداف مالی است. بنابراین، یک برنامه مالی کارهایی را که باید در آینده انجام شود، تشریح می کند. شرکت کیهان رایانه با دراختیار داشتن نیروهای خلاق، توانایی برنامه ریزی دقیق و خلاق مالی را داراست.
توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار را می‌توان مجموعه ای از ایده ها، ابتکارات و فعالیت هایی دانست که برای بهتر شدن یک کسب و کار وجود دارد. این امر شامل افزایش درآمد، رشد از نظر گسترش، افزایش سودآوری با ایجاد مشارکت استراتژیک و تصمیمگیری درباره‌ی استراتژی های کسب و کار است.

کسب و کار خود را بزرگ کنید

کسب و کار خود را بزرگ کنید

یادگیری اینکه چگونه کسب و کار کوچک خود را به یک کسب و کار بزرگ تبدیل کنید نه تنها یک هدف صحیح نیست بلکه یک الزام برای بقای کسب و کار شما و رفاه اقتصادی تان خواهد بود. اگر شما نیز قصد دارید کسب و کار کوچک خود را وسعت داده و به کسب و کاری بزرگتر تبدیل کنید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

داستان موفقیت ما

شرکت کیهان رایانه عضو رسمی اتحادیه رایانه کشور، فعالیت خود را از سال 84 آغاز کرده و در این مدت با برندهای بزرگ و بسیاری از شرکتها و مشاغل دیگر در زمینه طراحی سایت، خدمات کامپیوتری ، الکترونیکی ، حفاظتی و تبلیغاتی همکاری داشته است. تمامی این خدمات با استفاده از بهترین روش ها در زمان خود پیاده سازی شده اند. یکی از دلایل انتخاب کیهان رایانه تعامل دو طرفه کارفرما و پیمانکار و پشتیبانی ۲۴ ساعته پس از تحویل پروژه میباشد که از این حیث افتخار داریم رضایت کامل مشتریان را در کارنامه خود داریم.

چرا ما را انتخاب کنید

بهترین طراحی ها

شرکت کیهان رایانه، به روز ترین و حرفه ای ترین خدمات را با بهترین قیمت عرضه مینماید. بهترین ها را با ما تجربه کنید.

تیم اختصاصی

ما بهترین ها را گردهم آوردیم تا بتوانیم با همکاری و همفکری آنها و ترکیب آن با تجربیات و علم همکارانمان از طریق تکنولوژی های مدرن و به روز در زمینه طراحی وبسایت، سیستم های حفاظتی و محصولات رایانه ای و با فراهم ساختن زیرساخت‌های مناسب و مورد نیاز تمامی مجموعه ها، سازمان ها و شرکت ها بهترین شرایط کار را فراهم آوریم و بهترین راهکارها را ارائه دهیم.

پشتیبانی 24/7

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خوشنودی ایشان، ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم.
لذا شما قادر خواهید بود در هر ساعتی از شبانه روز جهت رفع مشکل با ما تماس بگیرید و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.
0
مشتری راضی
0
پروژه انجام شده
0
جوایز برنده
0
سال تجربه
شرکت کیهان رایانه ارائه دهنده کلیه خدمات کامپیوتری ، الکترونیکی ، حفاظتی و تبلیغاتی
02833248008
قزوین نوروزیان

خبرنامه

ایمیل خود را وارد نمایید تا جدیدترین اخبار را برایتان ارسال کنیم