بیشتر
امروز دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶شما در وب سایت کیهان رایانه هستید

ساعت جدید Misfit، ظاهری کلاسیک با مغزی مدرن

ساعت جدید Misfit، ظاهری کلاسیک با مغزی مدرن

شرکت Misfit که بیشتر به خاطر عرضه دستبندهای سلامتی با ظاهر جذاب شهرت داشت سال گذشته از نخستین ساعت هوشمند خود به نام Vapor رونمایی کرد، اما عرضه آن حدود یک سال به طول انجامید.

حالا اما این شرکت دومین ساعت هوشمند خود به نام «Command» را معرفی کرده که علاوه بر داشتن قابلیت های هوشمند، از ظاهری سنتی تر برخودار است.

همانطور که در تصویر زیر می بینید عقربه های فیزیکی و ظاهر کلاسیک Command آن را در رده ساعت های معمولی مد روز قرار می دهد.

1511279605 screen shot 2017 11 21 at 7.52.44 am story 300x196 - ساعت جدید Misfit، ظاهری کلاسیک با مغزی مدرن

با این حال در زیر این پوسته ساده سیستم هایی نهفته اند که قابلیت پایش فعالیت های روزانه، گام شمار، میزان کالری مصرفی، نظارت بر خواب شبانه و نمایش اعلان های موبایل هوشمند را دارند.

یکی از ویژگی های جالب این ساعت برخوردار بودن از باتری غیرقابل شارژی است که امکان شارژدهی یک ساله را دارد، اما پس از سپری شدن مدت مذکور باید آن را با یک باتری جدید جایگزین کنید.

یکی دیگر از امکانات این ساعت مقاومت در برابر آب تا عمق ۵۰ متر است که برای کاربرانی که زیاد با آب سروکار دارند جالب خواهد بود.

ساعت هوشمند Command قرار است در چهار رنگ مشکی براق، مشکی مات، سرمه ای و مدل دیگری با بند فلزی عرضه شود. گفتنی است در سایت Misfit امکان پیش خرید این ساعت با قیمت ۱۴۹٫۹۹ دلار وجود دارد.

مطلب چه طور بود؟
11 تکنولوژی یاسر امانی ۲ آذر ۱۳۹۶ بدون نظر
برچسب ها
این نوشته توسط یاسر امانی ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 58
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه